O marce - Altom Design

O marce

Ten styl mi pasuje…

Dom to nasza rodzina, przedmioty oraz marzenia, które wyznaczają kierunek działania na przyszłość. Chcemy czuć się w nim dobrze. Dlatego urządzamy go tak, aby zarówno nam i naszym bliskim się podobało. Aranżacja domowej przestrzeni wyraża naszą osobowość i staje się sposobem na stworzenie własnego miejsca na ziemi.

Jednak to co podoba się nam, nie musi podobać się wszystkim. Ile osób tyle gustów. Każdy z nas ma własne poczucie stylu. Świat się zmienia, my nabieramy nowych doświadczeń, dlatego na różnych etapach naszego życia potrzebujemy różnych przestrzeni. Jeśli w naszych domach chcemy czuć się komfortowo urządzajmy je po swojemu. Nie musimy ślepo podążać za wyznaczonymi trendami, aby stworzyć piękne wnętrze. Inspirujmy się nimi, ale wybierajmy te, z którymi będziemy czuli się dobrze. Każdy z nas najlepiej wie co do niego pasuje. Bo najlepszy styl to nasz własny!

Marka Altom Design bada i odkrywa różne trendy i style, ale wybór pozostawiamy Wam! Bogactwo kolekcji sprawia, że wśród naszych produktów odnajdziecie własną wersję piękna, która będzie Was wyrażać. Nie narzucamy co jest ładne, a co nie. Ufamy w Wasz dobry gust. Zaprojektowane przez nas produkty wyposażenia kuchni i jadalni będą dla Was inspiracją i pomocą w tworzeniu pięknych domów.

RÓŻNORODNE KOLEKCJE

Co możemy Wam zaproponować? Przede wszystkim unikalne, autorskie wzory i dekoracje dopasowane do różnych stylów. Różnorodność kolekcji sprawia, że każdy znajdzie produkty idealne dla swojego wnętrza czy też aktualnego samopoczucia.

SZEROKIE LINIE

Wiemy jak ułatwić Wasze życie. Spójny design kolekcji, który przejawia się na każdym elemencie począwszy od kubka przez garnki po tekstylia domowe, pozwoli skomponować spójne wyposażenie zarówno kuchni jak i jadalni. Wystarczy tylko, że zdecydujecie jaki motyw ma Wam towarzyszyć.

GOTOWE DO ARANŻACJI

Proponujemy Wam gotowe i kompletne stylistycznie i produktowo rozwiązania, które od razu można zaadoptować do aranżacji swojej kuchni i jej otoczenia.

PRZEMYŚLANE I TRWAŁE

Bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu tworzymy funkcjonalne kolekcje, które wykonane są wysokiej klasy surowców. Dbamy o jakość wszystkich naszych produktów.